Balakov: "Rezultati na pripremama nisu bitni"

Ante Zovko • subota, 25.06.2011.

Hajduk je bio uspješan i u drugoj pripremnoj utakmici u Tomislavgradu. Trener Balakov poslao je na teren kombinirani sastav pa ni rezultat nije bio uvjerljiv, ali to ga ne brine.

Protiv Sloge iz Uskoplja Hajduk je pobijedio 2:1 sa dva sastava u kojima su bila i pojačanja Lima, James, Vuković, Luštica i Miličević.

Nakon pogotka Vukušića u 18. minuti, nakon kornera je glavom izjednačio Mihić, a Luštica je osigurao pobjedu u drugom poluvremenu.

Vezane vijesti

"Pobjeda je uvijek dobra, na taj način momčad dobija na sigurnosti, stvara pobjednički mentalitet, no u ovim pripremama rezultati mi nisu bitni", rekao je trener Krasimir Balakov za Sportske novosti. Bugarin je dosta eksperimentirao sa sastavom i jasno je da će trebati još vremena da se sve uigra.

Jedno od upozorenja je i pogodak iz kornera. Trener to ne vidi nekim problemom, samo nešto što treba popraviti u nadolazećim danima.

"Primili smo gol iz kornera, ali ne smatram to nekim problemom. Dogodila se pogreška, ali zato i jesmo tu da pogreške uočimo, analiziramo ih i da ih na koncu ispravljamo."

• ElKun1025.06.2011. u 10:56
    Dobro govori.. samo treba viditi kako će to sve izgledati kad počne sezona.