Trećeligaš srušio kombinirani Hajduk

Ante Zovko • nedjelja, 26.06.2011.

Hajduk je odigrao treću utakmicu na kupreškim pripremama i nije se posebno proslavio. Trećeligaš Troglav je slavio 3:2 iskoristivši teške noge gostiju.

Krasimir Balakov testirao je 22 igrača protiv Troglava nakon što ih je danas "drilao" na dva treninga. Po 45 minuta dobila je svaka momčad, a nijedna se nije imala pohvaliti posebno dobrim ishodom.

Da neće dobro završiti, navijestio je početak susreta. U sedmoj minuti domaćin je poveo pogotkom Krivića s bijele točke, a u 21. poravnao je Ahmad Sharbini na ubačaj Srđana Andrića pogodivši suprotnu stranu okvira.

U drugom poluvremenu, osim pojačanja, zaigrao je i Marin Mić, stoper i donedavni član juniorske momčadi koji se priključio seniorima na Kupresu.

Domaćin je u nastavku brzo stekao veliku prednost. U 54. minuti iza Subašića se zakoprcala lopta upućena iz slobodnog udarca koju je s dvadesetak metara uputio Semren, a tri minute kasnije pao je i treći pogodak Troglava, preko Brdara. "Utješni" pogodak za Bile postigao je Pešić u 73. minuti.

Splićanima je na ovim pripremama ostala još jedna utakmica, protiv mostarskog Branitelja.

Prijateljska utakmica:
Troglav - Hajduk 3:2

Hajduk: Kalinić, James, Glumac, Miličević, Lima, Oremuš, K. Ljubičić, Andrić, An. Sharbini, Ah. Sharbini, Vukušić (od 46. Subašić, Župan, Maloča, Mić, Kukoč, Tomasov, Andrijašević, Luštica, Pešić, Vuković, Tokić).

• manu27.06.2011. u 03:01
    LeBron James ili onaj engleski golman James?možda bi i pjevačica Etta James bila od pomoći, ima preko 70 ali je brža od Vejića
    manu
  • GoGo727.06.2011. u 01:25
    Nije HR trećeligaš nego BiH trećeligaš! I to prosječna ekipa koja nije u natjecateljskoj formi, prvenstvo im je završilo prije gotovo mjesec dana, od tada niti jedan trening nisu odradili. Momci se samo skupili da odrade ovu tekmu. Mislim da je ipak ovo malo sramotno. Ne mogu vjerovat da se čak... [više na forumu]
    GoGo7
  • Pezer27.06.2011. u 01:12
    hehe otkrio sma koji je koji,sad da napisem da ima i nesto dobro u porazu od treceligasa Sharbini je zabio gol(barem jedan da je usio zabiti)makar treceligasu...