Dinamo bolji od Limbuša

Ante Dubravac • nedjelja, 03.07.2011.

Nakon što su doživjeli prvi poraz na pripremama od Slaska iz Wroclawa nogometaši Dinama odigrali su još jednu prijateljsku utakmicu protiv slovenskog niželigaša Limbuša i slavili rezultatom 3:0.

Iako utakmica protiv Limbuša nije bila planirana stručni stožer Dinama na čelu s trenerom Krunoslavom Jurčićem odlučio je organizirati utakmicu protiv lakšeg protivnika u kojoj je priliku pružio igračima koji su do sada manje igrali.

Već u četvrtoj minuti Dinamo dolazi u vodstvo. Nakon kombinacije između Kramarića i Šituma lopta dolazi do Ademija koji neobranjivo pogađa za 1:0. Do kraja prvog poluvremena dobre prilike za Modre propustili su Kramarić i Sylvestr, a udarac Šituma iz 37. minute pogodio je okvir gola.

Odmah na početku drugog dijela Dinamo podiže prednost na 2:0. Nakon centaršuta Alispahića Kramariću nije bilo teško pogoditi prazan gol s par metara udaljenosti. Konačnih 3:0 postavlja branič Limbuša Koder koji nespretno reagira nakon centaršuta Sylvestra i skreće loptu u vlastitu mrežu.

Dinamo je dominirao i do kraja susreta, ali odlični vratar Mlakar u nekoliko je situacija odlično reagirao pa je rezultat ostao 3:0.

Prijateljska utakmica:
Dinamo - Limbuš 3:0

Dinamo: Lončarić, Tomečak, Barbarić (od 46' Alispahić), Vida, Ibanez (od 46' Vrsaljko), Calello, Ademi, Kovačić, Šitum, Kramarić i Sylvestr.

• plavi903.07.2011. u 23:52
    ove sezone pobjeđujemo kad protivnik da autogol.
    plavi9
  • crotijak03.07.2011. u 23:31
    kiseli krastavci... sad znam kako je vukoviću :)
    crotijak
  • mario04703.07.2011. u 22:45
    Sam da kažem komentirao sam to ovdje jer sam vidio postavu u kojoj je  Tomečak na desnom beku,a prije baš i nisam pisao nešto o njemu iako je on meni uz Badelja najvrijedniji igrač Dinama i morao bi igrat
    mario047
  • FMfanatic03.07.2011. u 22:10
    daj jbt jel morate na SVAKI post o dinamu komentirat nešto za tomečaka!!? oke, frajer je dobar i ovaj je složio postavu u kojoj ga ne može koristiti... to je vjerojatno greška jer ovaj propada sad... sve to stoji... al ne morate o tome pisat na svakom božjem članku!! (@mario047 - ništa osobno... [više na forumu]
    FMfanatic
  • Filip Dzeba03.07.2011. u 22:08
    Limbuša - haha. To je tu 10ak kilometara izvan Maribora. Riječ je o ekipi koja nema vjerojatno niti jednog igrača pod amaterskim ugovorom, ono doista ekipa protiv kojeg bi se moglo nas čitatelja skupiti i ravnopravno igrati 90 minuta. A joj joj.. I to kao prvak Hrvatske, ekipa koja bi mogla u LP... [više na forumu]