Osijek bolji od Spartaka

Ante Dubravac • petak, 15.07.2011.

Nogometaši Osijeka odigrali su protiv subotičkog Spartaka posljednju utakmicu uoči početka nove sezone i upisali pobjedu 2:0...

Bila je to utakmica s dva potpuno različita poluvremena. U prvih 45 minuta Osijek je imao potpunu dominaciju koju je okrunio s dva pogotka dok je nastavak donio brige za trenera Vladu Bilića.

Osijek dolazi u vodstvo u 33. minuti kada Tomislav Šorša odličnim centaršutom pronalazi Ivana Miličevića koji pogađa vratnicu, ali na odbijenu loptu natrčava Marko Babić i zabija za 1:0.

U posljednjoj minuti prvog poluvremena Miličević koristi asistenciju Gorana Ljubojevića i povisuje prednost na, kasnije će se pokazati, konačnih 2:0.

"Naravno da sam više zadovoljan sa prvih 45 minuta, ali je očito bilo da su se moji igrači zadovoljili vodstvom od 2:0. U drugom dijelu Spartak je na teren poslao svoju najjaču momčad pa je to bila čvršća utakmica. Mi se moramo držati igre iz prvog dijela i sve će biti u redu," izjavio je nakon utakmice trener Bilić za Radio Osijek.