Ogulin Knightsi preokretom do naslova

Mario Majdić Natrlin • petak, 07.10.2011.

Završena je još jedna sezona bezkontaktne verzije američkog nogometa. Nakon održanog doigravanja, novi prvak Hrvatske u flag footballu postala je momčad Ogulin Knightsa...

Momci iz Ogulina u ludom su finalu pobijedili Split Seawolvese kojima je ulazak u ovogodišnje finale najveći dosadašnji uspjeh.

Poziv Split Seawolvesa

Momčad Split Seawolvesa svojim je ovogodišnjim uspjehom pokazala da razvoj footballa u Splitu ide odlično. Klub je u procesu nabave opreme i kreće s tackle treninzima pa ovim putem poziva sve zainteresirane da se jave i priključe ekipi na flag i/ili tackle treninzima.

Uz to naglašavaju svoju namjeru da nastave s razvojem footballa i spremni su posjetiti bilo koji grad u Dalmaciji gdje ima zainteresiranih. Za sve informacije obratite se predsjedniku kluba Dinu Bajriću (e-mail: d_bajric@hotmail.com, mob: 098/920-1817).

Seawolvesi su u finalu doigravanja održanog u Zagrebu na terenu SRC NK Blato 2. listopada, poveli sa čak 21:0, da bi zatim Knightsi nevjerojatnim preokretom slavili s konačnih 27:21.

Ogulin je tako osvojio dvostruku titulu s obzirom da su 18. rujna u finalu prvog Kupa Hrvatske u flag footballu svladali ponovno Split Seawolvese rezultatom 47:31.

Treće mjesto na prvenstvu Hrvatske osvojili su Zagreb Capitalsi koji su svladali Bjelovar Greenhornse.