Tenis

Mesaroš i Pavić se pakiraju iz Ženeve

Maja Giljanović • srijeda, 09.11.2011.

Nakon što je od Ante Pavića u trećem kolu kvalifikacija 64.000 € vrijednog ATP Challengera bolji bio Mischa Zverev, a od Kristijana Mesaroša u prvom kolu glavnog ždrijeba Arnau Brigues-Davi Pavić i Mesaroš bolje sreće nisu bili ni u konkurenciji parova. Za 68 minuta pobijedili su ih treći nositelji Ken Skupski i Horacio Zeballos.

Nakon što je pojedinačno Kristijana Mesaroša Španjolac Arnau Brugues-Davi zaustavio u prvom kolu (4:6, 4:6), a Antu Pavića Nijemac Mischa Zverev u trećem kolu kvalifikacija (4:6, 6:7) Mesaroš i Pavić su na 64.000 € vrijednom ATP Challengeru u Ženevi bez pobjede u glavnom ždrijebu ostali i u konkurenciji parova.

Ovog puta pretvrdim orahom pokazali su se jedan Englez i jedan Argentinac. Treći nositelji Ken Skupski i Horacio Zeballos pobijedili su za 68 minuta, rezultat je naizgled rutinskih 6:3, 6:4, ali Mesaroš i Pavić su imali svoje šanse. Izborili su ukupno sedam break-lopti, tri u prvom i još četiri u drugom setu, ali nijednu nisu iskoristili.

Ženeva, 1. kolo parova:
MESAROŠ/A. PAVIĆ (Hrvatska) - Skupski/Zeballos (Velika Britanija/Argentina, 3) 3:6, 4:6