Ante Dubravac • srijeda, 16.11.2011.

Nogometaši Čilea i Venezuele došli su do novih pobjeda u sklopu četvrtog kola južnoameričkih kvalifikacija za Svjetsko nogometno prvenstvo 2014. godine kojem će domaćin biti Brazil.

Nakon što je čak pet igrača izbacio iz reprezentacije zbog kašnjenja na trening zbog pretjerane konzumacije alkohola izbornik Čilea Claudio Borghi s puno je problema dočekao susret protiv Paragvaja.

Domaćini dobro otvaraju susret pa u 28. minuti nakon kornera s lijeve strane dolaze do vodstva. Najviši u skoku je Pablo Contreras koji pogađa za 1:0. Konačnih 2:0 uz dosta sreće postavlja Matias Campos Toro u 86. minuti nakon što se njegov udarac s ruba šesnaesterca neobranjivo odbio u mrežu gostujućeg vratara.

U drugom susretu kvalifikacija Venezuela je s minimalnih 1:0 bila bolja od Bolivije čime je došla do svog sedmog boda. Strijelac jedinog pogotka bio je Vizcarrondo u 26. minuti.