Schildenfeld: "I mene je iznenadilo"

Borna Rupnik • ponedjeljak, 12.03.2012.

Gordon Schildenfeld na kritike je svog trenera Armina Veha odgovorio - pogotkom. Koji je, priznao je i hrvatski reprezentativac, i njega malo iznenadio, kao i sam nastup...

Eintracht iz Frankfurta pobijedio je u 25. kolu druge njemačke lige na gostovanju u Rostocku. Hansa je pala rezultatom 5:1, a hrvatski reprezentativac dobio je priliku tijekom svih 90 minuta. Nakon što je prije dva tjedna njegove nastupe kritizirao i sam trener Armin Veh, to je bila pomalo neočekivana odluka.

"I mene je iznenadilo. Ali uvijek sam spreman zaigrati", otkrio je Gordon Schildenfeld njemačkim medijima poslije utakmice.

A ne samo da je zaigrao, nego je i postigao pogodak. U 42. minuti bio je strijelac glavom za vodstvom Eintrachta 2:0, rezultat s kojim se otišlo na odmor.

"Samo sam htio prebaciti loptu na drugu stativu", iskren je bio bivši branič Dinama, "a kada je već ušla u gol, tim bolje".

Eintracht u borbi za ulazak u prvoligaško društvo drži drugu poziciju, s bodom zaostatka za Greuther Fürthom i bodom prednosti ispred Fortune iz Düsseldorfa.