Vidovec svladao i Senj

Sportnet • ponedjeljak, 12.03.2012.

Vidovec Bios i dalje čvrsto drži prvo mjesto tablice 1. HRL te se nalazi na pragu ulaska u Premijer ligu. Senj Wallenborn nije mogao parirati razigranim rukometašima Biosa, koji su na kraju pobijedili s visokih 18 golova razlike.

Vidovec Bios – Senj Wallenborn 42:24 (19:9)

Vidovec, dvorana Osnovne škole, gledatelja: 600
Suci: Barić (Čakovec), Rendulić (Kutina)

Vidovec Bios: Črnila (4+0), Vladušić 6, Dobovičnik, Bogović 1, Jeftić 3, Čolak, N. Melnjak 3, Vincek 5(1), M. Melnjak 1, Sršen 5, Vidaček 5, Breljak 5, Lovrenčić 1, Malner 5(1), Turković 2, Balent (17+1)
Trener: Saša Kuček

Senj Wallenborn: Šimunović (7+0), Uković 5, M. Tomljanović, Štokić 4, Orlić, Čosić 1, Zrinski, Saršon (3+1), Nekić 3, Katulić 2, Filipović 6, Magdić 3, A. Tomljanović, Rukavina
Trener: Nikola Čupić

Isključenja: Vidovec Bios 8 minuta (Čolak 2+2, Lovrenčić 2, Dobovičnik 2); Senj Wallenborn 8 minuta (Nekić 2+2, Štokić 2, Orlić 2)
Sedmerci: Vidovec Bios 3(2); Senj Wallenborn 5(4)

Utakmica je lišena rezultatskih uzbuđenja već nakon prvog poluvremena, kada je bilo velikih 19:9. Mora se priznati da su gosti u Vidovec stigli bez ponajboljeg igrača Laskača, dok trener domaćih nije mogao računati na A. Melnjaka i Vujovića.

Bio je to pravi show u dvoranu u Vidovcu, ponovno punoj, i u odličnom raspoloženju. Bilo je tu 'cepelina', atraktivnih pogodaka, a pala je i još jedna "gajba". Ovog puta strijelac 40. gola bio je Vladušić, a radilo se o prekrasnom pogotku, nakon Malnerovog dodavanja.

Ovaj kružni napadač ujedno je bio i najefikasniji igrač na susretu, sa šest golova, a čak pet igrača upisalo je po pet pogodaka (Vincek, Sršen, Vidaček, Breljak, Malner), što je dokaz kvalitetne kolektive igre Vidovec Biosa.

U sljedećem kolu Vidovec Bios igra na teškom gostovanju u Crikvenici, gdje će nastojati zadržati prvo mjesto tablice.