Hrvatska u trening-utakmici svladala Island

Sportnet • četvrtak, 26.07.2012.

Hrvatska reprezentacija svladala je u posljednjoj pripremnoj utakmici uoči početka Olimpijskih igara Island 25:23 (15:12).

Igralo se dva puta po 20 minuta, a oba izbornika isprobavala su taktičke varijante i uigravala svoje momčadi za skorašnji početak olimpijskog turnira.

Hrvatska je vodila tijekom cijelog susreta, od početnih 2:0 preko visokih 14:8 do 15:12 na kraju prvog dijela. U drugom poluvremenu imali su Hrvati 21:16, no Islanđani su na kraju poraz učinili prihvatljivim s konačnih 25:23 za Hrvatsku.

Izbornik Slavko Goluža isprobao je sve igrače, a Hrvatska je igrala u sastavu:
Alilović 7 obrana, Losert 5 obrana, Balić 2, Duvnjak 4, Lacković 1, Kopljar, Vori, Gojun 3, Horvat 1, Vuković 1, Buntić 1, Štrlek 5, Čupić 3, Ninčević 4.

• Tonco26.07.2012. u 18:48