Bartulović zabio gol u porazu svoje momčadi

Mišo Gulić • subota, 01.09.2012.

U osmom kolu ukrajinskog prvenstva nekadašnji Hajdukovac Mladen Bartulović postigao je gol u domaćem porazu svog Kryvbasa od susjeda na ljestvici, Iličevca...

Iličevec se tako gostujućim slavljem nad Kryvbasom probio za tri mjesta na ljestvici, a klub za koji nastupa Mladen Bartulović je tako propusto odličnu priliku da se i sam utabori pri samom vrhu ljestvice.

Gosti su do pobjede došli u svega dvije minute, a sva tri gola, uključujući i onaj za 1:2, kojega je za domaće u 51. minuti postigao Mladen Bartulović, postignuta su u rasponu od 48. do 51. minute.

Gosti su do vodstva došli u 48. minuti golom Kravčenka, da bi nakon svega dvije minute Targamadze povisio na 0:2. Odmah u narednom napadu na scenu je stupio hrvatski internacionalac i zatresao mrežu u 51., no dalje i bolje od toga nije išlo, stoga su se pobjedi na kraju radovali gosti.