Mladost Marina Kaštela povela u finalu odbojkaškog prvenstva

Matej Milanović • ponedjeljak, 22.04.2013.

U prvoj utakmici finalne serije odbojkaškog Prvenstva Hrvatske Mladost Marina Kaštela nadigrala je u četiri seta Mladost iz Zagreba.

Četvrtu godinu zaredom u finalu hrvatskog prvenstva za odbojkaše igraju Mladost Marina Kaštela i Mladost Zagreb. Branitelj naslova je Mladost Marina Kaštela, koja je ujedno bila i domaćin prve utakmice. Domaći su dominantno otvorili susret i s 25:14 uzeli prvu dionicu.

U drugom setu stigla je reakcija Zagrepčana, koji su s 25:20 uspjeli izjednačiti, no nakon toga je Mladost Marina Kaštela ponovno preuzela kontrolu nad susretom i lagano ga privela kraju. Domaći su drugi set dobili s 25:15, a treći s 25:16.

Serija se igra na tri pobjede, a druga utakmica na rasporedu je u četvrtak u Zagrebu.