Kvasina na 10. mjestu, Kišerlovski 23. u Austriji

Ivor Krapac • nedjelja, 07.07.2013.

Hrvatski biciklisti Matija Kvasina i Robert Kišerlovski u nedjelju su završili nastup na utrci kroz Austriju. Kvasina je poslije završne, osme etape bio na 10., a Kišerlovski na 23. mjestu ukupnog poretka...

Matija Kvasina osvojio je 10., a Robert Kišerlovski 23. mjesto na utrci kroz Austriju, okončanoj u nedjelju u Beču. Poslije završne, osme etape, Kvasina je imao tri minute i 31 sekundu zaostatka za pobjednikom, austrijskim biciklistom Riccardom Zoidlom, momčadskim kolegom iz Gourmetfeina. Kišerlovski, član momčadi RadioShack, imao je 11 minuta i 45 sekundi zaostatka za Zoidlom.

Kvasina je u posljednjoj etapi bio 56., a u cilj je ušao u vremenu pobjednika, Talijana Omara Bertazza iz momčadi Androni Giocattoli. Kišerlovski je osmu etapu završio na 88. mjestu, s 25 sekundi zaostatka za pobjednikom.

Na pobjedničkom postolju na kraju utrke, Riccardu Zoidlu su prvi u pratnji bili članovi Astane, Kazahstanac Aleksandar Djačenko, koji je imao 33 sekunde zaostatka, te Belgijac Kevin Seeldraeyers, sa zaostatkom od 50 sekundi.

• ALGHAZANTH09.07.2013. u 15:52
    Ma kakav Tour de France, koga zanima natjecanje gdje možeš godinama varati.