Mladen Bartulović strijelac u Harkivu, Karpaty ipak bez pobjede

Branimir Korać • subota, 26.10.2013.

Mladen Bartulović nastavlja s dobrim igrama u dresu Karpatyja, a u 14. kolu ukrajinskog prvenstva bio je među strijelcima, ali je i zaradio isključenje. Njegova momčad upisala je poraz kod lidera u Harkivu...

U 14. kolu ukrajinskog prvenstva Karpaty iz Lviva gostovao je kod Metalista u Harkivu i upisao tijesan poraz 2:1. Metalist je tako nastavio s dobrim nastupima, zadržao je vodeću poziciju ispred Šahtara s bodom više i utakmicom manje.

Karpaty s druge strane sa 16 bodova i dalje se nalazi u sredini ljestvice, a ovo mu je drugi uzastopni poraz nakon što je u prošlom kolu poražen na domaćem terenu s visokih 4:0 od Dnipra.

Metalist je u susret ušao na najbolji način i već nakon 20 minuta igre imao je visokih 2:0 zahvaljujući golovima Gomeza i Sose.

U drugom poluvremenu gosti su zaigrali bolje i to im se isplatilo u 74. minuti kada je Mladen Bartulović potegnuo iz daljine i pogodio mrežu za smanjenje na 2:1. Na žalost, hrvatski internacionalac je uskoro zaradio i isključenje i gosti su ostali bez prilike da stvore dodatni pritisak.