Hrvatski nogometni kup, Četvrtfinale - uzvrati, 04.03.2015, 17:00 h, Split, Gradski stadion u Poljudu, gledatelja: 4.000

Borna Rupnik • srijeda, 04.03.2015.

Hajduk je na Poljudu osigurao plasman u polufinale Hrvatskog kupa novom pobjedom nad Vinogradarom iz Mladine. Ponovno je bilo 3:0 za Splićane.

Ivan Samardžić
69'

Nikola Bucković
83'

Josip Španić
88'
Stjepan Gomerac

U uzvratnoj utakmici četvrtfinala Kupa Hajduk je ponovio rezultat iz Mladine te bez većih poteškoća potvrdio svoje mjesto u borbi za ulazak u finale.

Momčad Stanka Poklepovića povela je u 12. minuti, kada je mladi Balić najavio svoju odličnu partiju i proigrao Jozinovića, koji trese mrežu gostiju.

Splićani su uglavnom vodili igru, Vinogradar pokušao tek u ponekom protunapadu, a na 2:0 povisio je upravo Balić. U 26. minuti odigrao je dupli pas s asistentom Milevskim i upisao se u strijelce.

U drugom su poluvremenu priliku dobili Kurbanov i Vuković, a novi se pogodak čekao do 62. minute. Tada je Balić s ruba šesnaesterca prebacio i Vinogradarovu obranu i vratara Jurić-Bare.

Bašić je potom uz pljesak napustio teren, a umjesto njega priliku je dobio još jedan veliki Hajdukov talent, Vlašić.

Hajduk je rutinski priveo utakmicu kraju i može se početi pripremati za nadolazeće prvenstveno gostovanje kod Osijeka u subotu.

• follow me04.03.2015. u 23:16
    malom svaka cast ali sta se radi razanj a samo njemu skode ...
    follow me
  • mrkrunimir 1004.03.2015. u 22:09
    Pogledajte ovdje kako je završio derbi slovenskog prvenstva Olimpija - Maribor, u Full HD-u. :) http://www.dailymotion.com/video/x2ioqrq_olimpija-maribor-0-1-n-diaye-41-04-03-2015-full-hd_sport
  • mrkrunimir 1004.03.2015. u 20:22
  • zagorac04.03.2015. u 20:11
    andrija, povedi ih...
    zagorac
  • alexis_sanchez04.03.2015. u 19:46
    sa ovom uvjeljivom pobjedom protiv jednog od favorita natjecanja Hajduk je istakao kandidaturu za podizanje Rabuzinova sunca pritom zadajuci glavobolje sljedecem protivniku koji nece znati kako se postaviti protiv njih...