Osječani upisali pobjedu protiv Paksija, Besek može biti zadovoljan

Branimir Korać • srijeda, 01.07.2015.

Osijek je u Gradskom vrtu ugostio mađarski Paksi i ubilježio pobjedu 3:0. Dražen Besek može biti zadovoljan nastupom svojih igrača koji su bili uspješni protiv petoplasirane momčadi prošle sezone u Mađarskoj...

Novi prijateljski susret za momčad Dražena Beseka završio je pobjedom i to u Gradskom vrtu protiv Paksija rezultatom 3:0.

Osječani su u ovom susretu izgledali dobro, pokazali su napredak u igri i trener Besek na kraju je mogao biti zadovoljan.

Vrlo rano je domaćin poveo i to već u sedmoj minuti pogotkom Špoljarića iz kaznenog udarca nakon što je srušen Grgić.

U drugom dijelu domaćin je postigao dva pogotka i tako stigao do visoke pobjede. prvo je u 56. minuti Šorša nakon akcije s Radotićem zabio za 2:0 da bi u 90. konačnih 3:0 postavio Štrkalj.