Branimir Korać • srijeda, 22.07.2015.

Pobjede u prijateljskim susretima upisali su tijekom utorka i dortmundska Borussia i Leicester za koji je strijelac bio i Andrej Kramarić dok je Borussiji zabio Frane Čirjak...

Nogometaši dortmundske Borussije odrađuju završne pripreme prije početka sezone, a u utorak su gostovali kod Luzerna. Pobjedu su upisali bez većih problema, slavili su s visokih 4:1, a strijelac za domaćina bio je Frane Čirjak.

U svakom poluvremenu viđena su po dva pogotka gostiju i to prvo onaj Marca Reusa koji je donio prednost Nijemcima da bi prije odlaska na odmor pogodio i Kampl..

U drugom dijelu su se među strijelce upisivali Hummels i Leitner da bi u 70. minuti Luzern ipak uspio smanjiti i to pogotkom Čirjaka koji se nalazi na probi u Švicarskoj.

Do pobjede je stigao Kramarićev Leicester koji je pod vodstvom novog trenera Claudija Ranierija slavio kod Lincolna s 3:1.

Kramarić je igrao u drugom poluvremenu kada je i pogodio za 2:1 udarcem s ruba kaznenog prostora. U prvom dijelu strijelac za Leicester bio je Mahrez dok je Vardy u 90. minuti postavio konačnih 3:1.