Mihaela Bradovski • srijeda, 19.04.2017.

U susretu petog kola grupne faze natjecanja AFC kupa Tampines je u gostima stigao do pobjede protiv malezijske Felde, a strijelac za singapursku momčad bio je Ivan Jakov Džoni...

Peto kolo skupine G AFC kupa donijelo je dvoboj između singapurskog Tampinesa i malezijske Felde, a Malezijci na svom travnjaku nisu uspjeli doći do pobjede, upisali su poraz čime se Tampines vratio u igru za prolaz.

Gosti su slavili s 3:1 i nalaze se na trećem mjestu s dva boda manje od prvoplasiranog Ceresa i drugoplasiranog T&T Hanoija. U posljednjem kolu igraju na svom travnjaku upravo protiv Ceresa.

Goste je prema pobjedi poveo Ivan Jakov Džoni, nekadašnja velika nada Hajduka, koji je poslije velike pogreške domaće obrane poentirao u 29. minuti.

Džoni je igru napustio u 66. minuti, a zamijenio ga je Khairul Amri koji je postigao naredna dva pogotka.