Škugor izbacio drugog nositelja, kraj za Viktora Galovića

Mihaela Bradovski • četvrtak, 09.11.2017.

Polovičan učinak ostvarili su hrvatski tenisači na Challengerima ovu srijedu. Franko Škugor prošao je u četvrtfinale Challengera u Bratislavi dok je Viktor Galović poražen u drugom kolu u Mouilleronu...

Vrlo dobar nastup Franka Škugora i skromniji Viktora Galovića u srijedu na Challengerima. Škugor ide u četvrtfinale u Bratislavi dok je Galović završio s nastupom u Mouilleronu.

Škugor je imao za protivnika Martona Fucsovicsa, Mađara koji je u Baselu svladao Leonarda Mayera i pošteno namučio Marina Čilića, no Škugor ga je nadigrao i slavio u tri seta 6:7, 6:4, 6:3.

Prvi set Škugor je izgubio u tie-breaku sa 7:4, međutim u naredna dva seta je radio breakove, s druge strane čvrsto držao svoj početni udarac te prošao dalje.

U četvrtfinalu igrat će protiv boljeg iz meča između Lukaša Lacka i Felixa Auger-Aliassimea iz Kanade.

Viktor Galović s druge strane u Mouilleronu nije uspio doći do pobjede, igrao je protiv Eliasa Ymera i glatko izgubio sa 6:4, 6:1.

Ymer je za 84 minute prošao dalje bez izgubljenog servisa, prvi set uzeo je nakon velike borbe breakom u posljednjem gemu da bi u drugom apsolutno dominirao.

Četvrtfinale mu donosi dvoboj protiv Constanta Lestiennea.