Dario Dodić • nedjelja, 11.02.2018.

Bivši hrvatski reprezentativac, Danijel Pranjić, lijepim je prvijencem u dresu Anorthosisa okrunio veliku pobjedu na gostovanju kod Olympiakosa iz Nikozije...

U 24. kolu ciparskog nogometnog prvenstva nekadašnji hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić postigao je prvijenac u dresu trećeplasirane momčadi prvenstva, Anorthosisa. Anorthosis je na gostovanju kod Olympiakosa u Nikoziji slavio s 3:0, a treći je pogodak postigao upravo Pranjić

U razmaku od samo četiri minute u završnici prvoga dijela Anorthosis je osigurao sva tri boda. Dvaput je odlično funkcionirala kombinacija Carlitos - Ďuriš, dvaput je Slovak zatresao mrežu Olympiakosa, a posebno je lijep bio njegov drugi pogodak.

U 73. minuti u strijelce se upisao i Pranjić. Nakon ubačaja s desne strane slabo čisti obrana Olympiakosa, lopta dolazi točno pred bivšeg hrvatskog reprezentativca koji isprve iz voleja od desne vratnice postavlja konačnih 3:0.

Pranjić je u igri bio do 84. minuti, dok je Gordon Schildenfeld odradio svih 90 minuta. I bivši Dinamov stoper mogao se upisati u strijelce u posljednjim minutama, dobro je tukao glavom, ali obranio mu je domaći vratar Hidi.