Veterani Neretve impresivnom predstavom u finalu do naslova dvoranskog prvaka Hrvatske

hns-cff.hr • ponedjeljak, 19.02.2018.

U Rovinju je ovoga vikenda održano 16. dvoransko prvenstvo veterana HNS-a u organizaciji Komisije za veteranski nogomet Izvršnog odbora HNS-a.

Momčad veterana Neretve iz Metkovića zasluženo je osvojila prvo mjesto na 16. dvoranskom prvenstvu veterana. Metkovci su u finalu s uvjerljivih 7:0 svladali VNK Lokomotivu Fimatosport iz Zagreba i tako po prvi puta osvojili prestižnu titulu u veteranskom nogometu.

Treće mjesto osvojili su veterani GOŠK-Jug Veteran 79 iz Dubrovnika, pobjedom od 3:2 nad momčadi Jadran Poreč nakon udaraca sa sedam metara; u regularnom dijelu bilo je 1:1.

Najbolji igrač turnira je Sergej Jakirović iz pobjedničke momčadi, najbolji vratar je Marijo Švigir iz VNK Lokomotiva Fimatosport Zagreb, dok je najbolji strijelac Dalibor Vokić iz porečkog Jadrana s osam postignutih pogodaka.

Na prvenstvu su sudjelovale 24 momčadi.

NogometTop temaFutsal
  • KR201419.02.2018. u 16:24
    Najbolji golman dobil u finalu 7 komada, pa koliko bi Lokomotiva dobila onda da nije bilo njega na golu 14 komada. ( ili možda nije branil u finalu pa su zato izgubili)