Branimir Korać • subota, 01.12.2018.

Kriza Valladolida produbljena je novim porazom, ovaj put domaćim protiv Leganesa. Gosti su slavili s glatkih 4:2, a u ranijem terminu Celta je bila bolja od Huesce...

Čopov Valladolid nastavio je sa skromnim rezultatima u posljednje vrijeme. Novi je stigao na domaćem terenu protiv Leganesa u susretu za koji se činilo da je idealna prilika za prekid negativne serije.

Rano su stvari krenule krivim smjerom za domaćina, od pogotka gostiju u 11. minuti preko Siovasa pa povećanja vodstva u završnici prvog dijela preko Oscara.

U međuvremenu Valladolid je bio bolji protivnik, imao je više prilika, ali za razliku od njega, gosti su svoje koristili.

Na startu drugog dijela Toni je smanjio zaostatak i vratio nadu domaćinu, ali u 66. minuti kardinalno griješi vratar Masip kojem lopta prolazi ispod noge i Carrillo zabija za 3:1.

Isti igrač postigao je i četvrti pogodak te je Enes Unal samo postavio konačnih 4:2 u samoj završnici susreta.

Duje Čop ušao je u igru u 63. minuti umjesto Alvareza.

Celta je ugostila Huescu i nije dopustila nikakvo iznenađenje. Dva pogotka Iaga Aspasa bila su dovoljna za sva tri boda.