Valencia
Valencia 1:1 Sevilla
Sevilla

Branimir Korać • subota, 08.12.2018.

Sevilla je imala priliku vratiti se na prvo mjesto La Lige barem dok Barcelona ne odigra svoj udarac, ali je odigrala "samo" 1:1 na gostovanju kod Valencije...

Zanimljiv dvoboj u Valenciji okončan je bez pobjednika, domaćin je odigrao sa Sevillom 1:1, a od poraza se spasio u drugoj minuti sudarcke nadoknade. Do tog trenutka Sevilla je vodila i imala u rukama prvo mjesto na ljestvici, a ovako se samo bodovno izjednačila sa sastavom s Camp Noua.

U prvom poluvremenu Valencia je bila bolji i opasniji protivnik, ali bila je neefikasna i nije iskoristila nekoliko vrlo dobrih prilika.

Kazna je stigla početkom drugog dijela kada je Sevilla stigla do vodstva. U 55. minuti Ben Yedder je ničiju loptu poslao prema golu, na nju je natrčao Pablo Sarabia i dovoljno je skrenuo da ona prevari vratara Neta.

Sve do sudačke nadoknade imali su gosti prednost, a onda, kada se već činilo da će završiti pobjedom Seville, u 92. minuti Mouctar Diakhaby glavom zabija za poravnanje.

• mrkrunimir 1009.12.2018. u 00:56