Kalinić igrao od prve minute, Saul donio pobjedu Atleticu

Mihaela Bradovski • subota, 09.03.2019.

Madridski Atletico još jednom je upisao pobjedu 1:0, a ovaj put slavio je protiv Leganesa. Nakon mjesec i pol i susreta protiv Getafea, priliku od prve minute dobio je Nikola Kalinić...

Atletico je na svom travnjaku stigao do tijesne 1:0 pobjede protiv Leganesa. Trener domaćina Diego Simeone ipak je malo prošarao postavu i sačuvao neke od igrača za susret s Juventusom, ali nije se osjetilo na rezultatu.

Tako je priliku dobio i Nikola Kalinić koji je igrao od prve minute, a igru je napustio u 73. kada je umjesto njega ušao Juanfran.

Simeone je u ovom susretu bio bez braniča Lucasa Hernandeza, Diega Godina i Filipea Luisa pa je tako debitirao mladi Kolumbijac Andres Solano. Antoine Griezmann odradio je samo prvo poluvrijeme, a Alvaro Morata ostao je na klupi.

Embed from Getty Images

No u 50. minuti domaćin je ipak osigurao tri boda. Strijelac je bio Saul Niguez iz kaznenog udarca, prvi pokušaj obranio mu je vratar Lunin, ali lopta se odbila do Saula koji iz drugog pokušaja zabija.

U ranijem terminu sastali su se Alaves i Eibar, a dvoboj je okončan bez pobjednika 1:1. Inui je donio prednost domaćinu, ali u zadnjih 20 minuta Cardona je poravnao na konačnih 1:1.