Hrvatski odbojkaši u prijateljskoj utakmici svladali Austriju na debiju Emanuelea Zaninija

Mihaela Bradovski • petak, 17.05.2019.

Hrvatska odbojkaška reprezentacija odigrala je prijateljsku utakmicu protiv Austrije i upisala je pobjedu 4:1 uz samo jedan tijesno izgubljen set...

Hrvatska muška odbojkaška reprezentacija pod vodstvom novog izbornika Talijana Emanuelea Zaninija dobro je krenula u novu eru i upisala je pobjedu.

Na pripremama u Austriji igrala je protiv domaćina i upisala pobjedu 4:1, susret je dogovoren u pet setova bez obzira na rezultat.

Jedini set koji je Hrvatska izgubila bio je treći i to ga je Austrija dobila vrlo tijesno s 28:26. Hrvatska je ostala četiri seta dobila s 25:15, 25:23, 25:15 i 18:16.

Hrvatska je u Austriji nastupila u sastavu Žukpovski Đirlić, Zeljković, Nikačević, Sedlaček, Dukić, Šestan, Višić, Peterlin, Pervan, Marelić, Perić, Šarčević, Bakonji.