Vodeni sportovi

Hrvatska do europske bronce u 3xC-1 Sprint

Sportnet, Mihaela Bradovski • subota, 18.05.2019.

Okončano je Europsko prvenstvo u kajak-kanu spustu na divljim vodama koje je održano u Sloveniji, a posljednjeg dana Hrvatska je došla do još jednog odličja...

Posljednjeg dana natjecanja Europskog prvenstva u kajak-kanu spustu na divljim vodama na rijeci Soči u Sloveniji vožena su finala u pojedinačnim disciplinama te utrke ekipnih vožnji u sprintu.

Hrvatski kanuisti su u pojedinačnim vožnjama discipline C-1 sprint osvojili osmo (Luka Obadić), deseto (Igor Gojić) i 12. mjesto (Emil Milihram). U disciplini C-2 sprint, hrvatska posada Ivan Tolić - Luka Obadić bila je šesta.

U ekipnim utrkama disccipline 3 x C1 hrvatska ekipa u sastavu Emil Milihram, Igor Gojić i Luka Obadić osvojila je brončanu medalju.