Gorica svladala Mađare i remizirala s Tuzlom Cityjem

Mihaela Bradovski • srijeda, 10.07.2019.

Nogometaši Gorice imali su na rasporedu dvostruki program u srijedu te su upisali pobjedu protiv Kaposvarija, a zatim remizirali s Tuzlom Cityjem...

Gorica nastavlja s pripremama za novu sezonu, a srijeda joj je donijela dvije utakmice. Prvo je igrala protiv Tuzle Cityja i remizirala 1:1 da bi nakon toga svladala Kaposvari s 1:0.

Protiv Tuzle Gorčina su koristili uglavnom one za koje se pretpostavlja kako će ipak imati nešto manju minutažu, no i tu su Goričani mogli do pobjede.

Poveli su golom Brabeca i držali tu prednost do završnice susreta, ali u 85. minuti Tuzla City poravnava na konačnih 1:1.

Nakon toga uslijedio je dvoboj protiv Kaposvarija s nominalno jačom momčadi i tu su Goričani upisali pobjedu. Slavili su s 1:0, a jedini pogodak postigao je Lukasz Zwolinski nakon pola sata igre.