Slaven Belupo u Zreču napunio mrežu Kopra, Bogojević najraspucaniji

Branimir Korać • četvrtak, 11.07.2019.

Slaven Belupo upisao je novu pripremnu pobjedu. Protivnik mu je bio Koper, a Koprivničanci su ga pregazili sa 6:2 uz hat-trick Brune Bogojevića...

Slaven Belupo odradio je još jednu prijateljsku utakmicu i bio je vrlo uvjerljiv. Igrao je protiv Kopra u Zreču i upisao pobjedu čak 6:2.

Koprivničani su prvo poluvrijeme dobili s 2:0, a mogli su i uvjerljivije do vodstva. Poveli su u petoj minuti golom Bogojevića iz voleja da bi nakon toga propustili nekoliko lijepih prilika, Lima pogodio i vratnicu da bi u 38. minuti Paracki povisio na 2:0.

U drugom poluvremenu, u prvih 15 minuta, Koper se približio. Baša je dva puta dovodio Koper na gol zaostatka, ali Bogojević je prvo zabio za 3:1, a zatim i za 4:2.

U zadnjih deset minuta Slaven Belupo je pobjegao na ogromnih 6:2 golovima novopridošlog Glavčića i Gode.

Bio je to ujedno i posljednji susret Slaven Belupa u Sloveniji i sada kreću završne pripreme za početak sezone.

Slaven Belupo: Filipović – Karamarko, Nowak (od 75. Božić), Međimorec, Goda – Puclin (od 83. Plantak), Paracki, Čanađija (od 63. Glavčić) – Delić, Bogojević, Lima (od 75. Mladen).