Inter svladao Lugano u prvom pripremnom susretu, Brozović strijelac i asistent

Mihaela Bradovski • nedjelja, 14.07.2019.

U prijateljskom susretu odigranom u Luganu, Inter je svladao istoimenog domaćina s 2:1, a među strijelcima je bio i Marcelo Brozović...

Prva prijateljska utakmica za nogometaše Intera okončana je pobjedom protiv Lugana 2:1. Antonio Conte imao je priliku vidjeti što su usvojili njegovi igrači u ovo malo zajednčkog rada, a priliku su dobili i Ivan Perišić i Marcelo Brozović.

Obojica su krenuli od prve minute, Brozović je igrao do 61. minute kada ga je zamijenio Borja Valero, a istovremeno iz igre je izašao Perišić umjesto kojeg je ušao Dalbert, igrač koje bi Inter rado prodao.

Inter je poveo u 25. minuti pogotkom Sensija na asistenciju Brozovića koji se u završnici poluvremena upisao među strijelce povisivši na 2:0 na dodavanje Perišića.

Perišić je imao još nekoliko odličnih asistencija, ali one nisu rezultirale pogocima.

U završnici susreta do pogotka je stigao i Lugano i to preko Kryeziua za konačnih 2:1.

Nogometni vikend od Londona do Trabzona

Od danas pa sve do ponedjeljka, nogometna Europa će nam pružiti mnoštvo zanimljivih utakmica. Zimske pauze su gotove i u ligama koje ih...