Kovaču poraz u Carsonu protiv Arsenala, presudio pogodak u 88. minuti

Branimir Korać • četvrtak, 18.07.2019.

U novom susretu International Champions Cupa Arsenal je upisao pobjedu protiv Bayerna. Londonska momčad slavila je s 2:1 pogotkom Edwarda Nketiaha u 88. minuti...

Arsenal je u Carsonu upisao pobjedu protiv Kovačevog Bayerna u zanimljivom susretu koji je jednako tako mogao otići i na stranu Bayerna. Obojica trenera imaju još dosta posla, Niko Kovač tijekom susreta u nekoliko navrata nervozno je odmahivao prema igračima nakon ispadanja iz formacije, ali bilo je i dobrih stvari.

Prvo poluvrijeme nije oduševilo i sve zanimljivo događalo se u drugom dijelu gdje su i viđena sva tri pogotka.

Prvi je došao odmah na startu drugog poluvremena kada je u 48. minuti Aubameyang ubacivao loptu iz 16 metara s desne strane, pokušaj je htio blokirati mladi Louis Poznanski, ali je samo nesretno skrenuo loptu u Ulreichovu mrežu.

Bayern je nakon toga izgledao dosta opasno, imao nekoliko vrlo izglednih prilika, ali do 71. minute nije došao do pogotka. Onda ga je zabio i to nakon ubačaja Sergea Gnabryja preko Roberta Lewandowskog koji nije bio u jednostavnoj poziciji te je glavom uspio pogoditi za poravnanje.

U 88. minuti Arsenal osigurava pobjedu nakon lijepe akcije, ubacivanja John-Julesa s lijeve strane i realizacije Edwarda Nketiaha iz blizine.

Atalanta - La Dea u usponu

Nogometaši Dinama kreću u novu avanturu u Ligi prvaka. Prvi protivnik je Atalanta, debitant u Ligi prvaka, ali vrlo opasna momčad koja nije...