Tudoru visok poraz protiv dortmundske Borussije, sve je bilo gotovo za 45 minuta

Branimir Korać • subota, 27.07.2019.

Igor Tudor s Udineseom odradio je prijateljsku utakmicu protiv dortmundske Borussije i upisao visok poraz 4:1, a sve je bilo poznato već nakon prvog poluvremena...

Udinese se nije mogao nositi u prijateljskom susretu s dosta kvalitetnijom dortmundskom Borussijom i Igor Tudor dobio je na uvid što sve ne valja u igri njegove momčadi. Pred njim je još puno posla.

Borussia je upisala pobjedu 4:1, a već nakon prvih 45 minuta vodila je s 4:0. Bilo je samo pitanje kako će se u nastavku susret odviti i s kolikom će razlikom Borussia slaviti.

Na poluvremenu su Nijemci vodili 4:0 golovima Thorgana Hazarda, Marija Götzea, Juliana Weigla i Juliana Brandta. Loša vijest za Borussiju je ozljeda Hazarda koji je zabio u šestoj minuti pa u 13. napustio teren.

Udinese je u drugom poluvremenu smanjio na konačnih 4:1 preko Mandragore. Inače Andrija Balić igrao je do 66. minute, jednako kao i Mato Jajalo.

Atalanta - La Dea u usponu

Nogometaši Dinama kreću u novu avanturu u Ligi prvaka. Prvi protivnik je Atalanta, debitant u Ligi prvaka, ali vrlo opasna momčad koja nije...