Nogomet

Druga momčad Osijeka u Sloveniji protiv finaliste Svjetskog klupskog prvenstva

Mihaela Bradovski • utorak, 30.07.2019.
Druga momčad Osijeka u Sloveniji protiv finaliste Svjetskog klupskog prvenstva
Foto: Pixsell

Druga momčad Osijeka ima još dva i pol tjedna do početka drugoligaške sezone, a dotad će imati još nekoliko pripremnih provjera...

Jučer su Osječani gostovali u Mađarskoj kod druge momčadi Puskas Akademije i upisali poraz 3:2 uz dva gola Mile Todorova, a imat će još nekoliko provjera do kraja ovog pripremnog razdoblja.

Slijede pripreme u Velikoj i turnir Zvonimir Mikolčević u Ruščici gdje će Osijek II u polufinalu igrati protiv Dubrave iz Zagreb dok se u drugom polufinalu sastaju Marsonia i Zvijezda iz Gradačca.

Polufinale je na rasporedu u subotu, a u nedjelju su na rasporedu finalni susret i dvoboj za treće kolo.

Vrhunac priprema bit će dvoboj u Murskoj Soboti protiv Al Aina, momčadi koja je igrala finale Svjetskog klupskog prvenstva protiv madridskog Reala.

FOTO: Davor Javorović/PIXSELL

Druga HNL

1Šibenik 1724:12+1240
2Orijent 1723:20+330
3Rudeš 1724:17+729
4Hajduk II 1726:17+927
5Dinamo II 1719:18+126
6Croatia Zmijavci 1620:15+524
7Sesvete 1723:20+323
8Hrvatski dragovoljac 1720:24-423
9Međimurje 1724:22+222
10Osijek II 1622:16+621
11Dugopolje 1627:28-121
12Dubrava 1719:20-120
13Kustošija 1715:24-919
14Solin 1720:25-517
15BSK Bijelo Brdo 1614:21-716
16Cibalia 1712:33-2111

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

Pročitaj više

NogometHNL2. HNLOsijek
Sadržaj se nastavlja
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!

Druga HNL

1Šibenik 1724:12+1240
2Orijent 1723:20+330
3Rudeš 1724:17+729
4Hajduk II 1726:17+927
5Dinamo II 1719:18+126
6Croatia Zmijavci 1620:15+524
7Sesvete 1723:20+323
8Hrvatski dragovoljac 1720:24-423
9Međimurje 1724:22+222
10Osijek II 1622:16+621
11Dugopolje 1627:28-121
12Dubrava 1719:20-120
13Kustošija 1715:24-919
14Solin 1720:25-517
15BSK Bijelo Brdo 1614:21-716
16Cibalia 1712:33-2111

Izdvojeno