Nogomet

U drugoligaškom dvoboju Međimurje nadigralo Dubravu

Mihaela Bradovski • četvrtak, 01.08.2019.
U drugoligaškom dvoboju Međimurje nadigralo Dubravu
Foto: Pixsell

U prijateljskom dvoboju drugoligaških suparnika Međimurje je u Podbrestu igralo protiv Dubrave i slavilo s 3:0. Odluka je pala u drugom poluvremenu kada su postignuti svi pogoci...

Međimurje je upisao pobjedu u prijateljskom dvoboju protiv Dubrave s kojom je igrao u Podbrestu i svladao je s 3:0. Iako su Čakovčani visoko slavili, prilika je imala i Dubrava, ali nije ih iskoristila.

Gosti su svoje najbolje šanse ispucali u prvom poluvremenu dok je u drugom dijelu bolje bilo Međimurje i to je okrunilo s tri pogotka.

Dvostruki strijelac za Čakovčane bio je Šimičić dok je jedan pogodak dodao Ivančić za potvrdu dobrog rada na pripremama.

Međimurje: Koprić, Hudeček, Novoselec, Knezović, Zeljko, Ceraj, Dodlek, Ikić, Hajdinjak, Šimičić, Ivančić. (Još su igrali: Bulić, Zanjko, Marić, Hranilović, N.Hlišć, Vidović, S.Hlišć)

Dubrava: Lončarić, Kelemen, Glavaš, Cruz, Rončević, Diaz, Šutalo, Alghoul, Keli, Hodak, Dalić. (Još su igrali: Mustapić, Cerovac, Boršić, Šugić, Džaferović, Glasnović, Mudražija, Brekalo, Juranović, Ađić, Čolić)

FOTO: Davor Javorović/PIXSELL

Druga HNL

1Šibenik 1724:12+1240
2Orijent 1723:20+330
3Rudeš 1724:17+729
4Hajduk II 1726:17+927
5Dinamo II 1719:18+126
6Croatia Zmijavci 1620:15+524
7Sesvete 1723:20+323
8Hrvatski dragovoljac 1720:24-423
9Međimurje 1724:22+222
10Osijek II 1622:16+621
11Dugopolje 1627:28-121
12Dubrava 1719:20-120
13Kustošija 1715:24-919
14Solin 1720:25-517
15BSK Bijelo Brdo 1614:21-716
16Cibalia 1712:33-2111

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

Sadržaj se nastavlja
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!

Druga HNL

1Šibenik 1724:12+1240
2Orijent 1723:20+330
3Rudeš 1724:17+729
4Hajduk II 1726:17+927
5Dinamo II 1719:18+126
6Croatia Zmijavci 1620:15+524
7Sesvete 1723:20+323
8Hrvatski dragovoljac 1720:24-423
9Međimurje 1724:22+222
10Osijek II 1622:16+621
11Dugopolje 1627:28-121
12Dubrava 1719:20-120
13Kustošija 1715:24-919
14Solin 1720:25-517
15BSK Bijelo Brdo 1614:21-716
16Cibalia 1712:33-2111

Izdvojeno