PSG uzvratio Rennesu i osvojio Trofej prvaka preokretom u drugom dijelu

Mihaela Bradovski • subota, 03.08.2019.

Nogometaši PSG-a pobjednici su Trofeja prvaka nakon što su u drugom poluvremenu golovima Mbappea i Di Marije okrenuli rezultat protiv Rennesa...

Ponovnog iznenađenja nije bilo. Nakon što je Rennes prošle sezone iznenadio u Kupu PSG i nanio mu poraz, ovaj put Parižani su bili oprezniji i uzvratili su u Superkupu ili službenog naziva Trofeju prvaka.

Susret je igran u Shenzhenu, a Parižani su odnijeli pobjedu 2:1 nakon što su zaostajali na poluvremenu. Do pobjede su došli bez Neymara i Kimpembea, ali Rennes je bio također oslabljen, njemu je nedostajao niz vrlo bitnih igrača koji su nastupali na Afričkom kupu nacija.

Rennes je rano poveo, već u 13. minuti Bourigeaud je ubacio, a Adrien Hunou utrčao iza leđa obrane i poslao loptu u mrežu.

U drugom poluvremenu Parižani su uspjeli doći do preokreta.

Prvo je u 57. minuti krasno u kaznenom prostoru proigran Sarabia koji odmah dodaje Mbappeu, a on iz blizine šalje loptu u praznu mrežu.

Nedugo zatim u igru ulazi Angel di Maria umjesto Andera Herrere i u 73. minuti krasno iz slobodnog udarca pogađa za pobjedu 2:1.

Atalanta - La Dea u usponu

Nogometaši Dinama kreću u novu avanturu u Ligi prvaka. Prvi protivnik je Atalanta, debitant u Ligi prvaka, ali vrlo opasna momčad koja nije...