Lille 2:1 Nantes
Nantes

Domagoj Bradarić debitirao u startnoj pobjedi Lillea

Mihaela Bradovski • nedjelja, 11.08.2019.

U susretu prvog kola francuskog prvenstva Lille je ugostio Nantes i upisao pobjedu 2:1, a svih 90 minuta u pobjedničkoj momčadi odradio je cijelu utakmicu...

Lille je stigao do sva tri boda na startu nove sezone, ugostio je na svom stadionu Nantes i slavio 2:1, a strijelac oba gola bio je Victor Osimhen.

Cijelu utakmicu za Lille odradio je Domagoj Bradarić, mladi lijevi bočni koji je stigao iz Hajduka u ovom prijelaznom roku.

Bradarić je odigrao dobru utakmicu i pomogao je svojoj momčadi na putu do pobjede.

Domaćin je poveo u 19. minuti kada je Osimhen prvi put poslao loptu u mrežu, no početkom drugog dijela Celik je nezgodno skrenuo loptu i ona je završila u mreži njegovog vratara za poravnanje.

Osimhen je ipak u 80. minuti još jednom bio precizan i postavio je konačnih 2:1.