Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 12.08.2019.

Luda utakmica odigrana je u Mannheimu gdje je domaći Waldhof vodio 2:0 i 3:2 protiv Eintrachta, no završnicu je obilježio hrvatski reprezentativac Ante Rebić. Tri pogotka od 76. minute za najavu još jedne njegove velike sezone i pobjedu Eintrachta 5:3...

Sastav iz Frankfurta bio je na pragu ispadanja, ali uspio se izvući. Vodio je Waldhof 2:0 golovima Valmira Sulejmanija već nakon 11 minuta, no do poluvremena su Kamada i Kostić poravnali na 2:2.

Gosti su se još jednom našli u problemima kada je Marx u 72. minuti zabio za 3:2, ali zadnja riječ na susretu pripala je Rebiću koji zabija u 76., 81. i 88. minuti za konačnih 5:3.