Kup, 1. kolo, 14.08.2019, 16:00 h
Suhopolje
Suhopolje 2:6 Oriolik
Oriolik

Oriolik projurio kroz Suhopolje i prošao u sljedeću rundu Hrvatskog kupa

Branimir Korać • srijeda, 14.08.2019.
Oriolik projurio kroz Suhopolje i prošao u sljedeću rundu Hrvatskog kupa

Počelo je natjecanje u Hrvatskom nogometnom kupu, a u prvom susretu Oriolik je u gostima slavio kod Suhopolja s visokih 6:2...

U prvom kolu Hrvatskog kupa Suhopolje je ugostilo Oriolik i visoko izgubilo sa 6:2. Bio je to vrlo jednostavan posao za goste koji su pitanje pobjednika riješili vrlo brzo.

Sve je bilo jasno već u prvih deset minuta kada su gosti pobjegli na 3:0 i bilo je jasno da Suhopolje u ovom susretu može pokušati izvući tek što blaži poraz.

Oriolik su do pobjede predvodili s hat-trickovima Goran Jurić (10., 28., 69.) i Patrik Mijić (3., 7., 45.). Pogotke za domaćina zabili su Ivan Egri u 61, minuti iz kaznenog udarca te Marko Sertić u 75. minuti.

Oriolik je tako prva momčad koja se iz prvog kola probila u šesnaestinu finala, ostali susreti na rasporedu su 28. kolovoza osim dvoboja Hrvaca i Segeste koji igraju dan ranije.

Hrvatski kup, prvo kolo:
Suhopolje - Oriolik 2:6

FOTO: Facebook NK Oriolik Oriovac

Kup

1. kolo

Suhopolje2:6Oriolik
Hrvace3:1Segesta
Mladost Petrinja3:0Međimurje
Nedelišće0:2Slavonija
Borac Imbriovec1:3Jadran Poreč
Belišće4:2Jadran Luka Ploče
Zagora5:1Papuk
Maksimir2:6Varaždin
Bjelovar0:3Opatija
Bednja Beletinec1:2Vuteks Sloga
Gorica10:0Zagorec
Slavonac4:6Buje
Dinamo Predavac1:3Kurilovec
Primorac Biograd1:3BSK Bijelo Brdo
Nehaj0:2Karlovac
Mladost Kloštar Podravski1:4Sloga (NG)

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

Sadržaj se nastavlja
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!

Kup

1. kolo

Suhopolje2:6Oriolik
Hrvace3:1Segesta
Mladost Petrinja3:0Međimurje
Nedelišće0:2Slavonija
Borac Imbriovec1:3Jadran Poreč
Belišće4:2Jadran Luka Ploče
Zagora5:1Papuk
Maksimir2:6Varaždin
Bjelovar0:3Opatija
Bednja Beletinec1:2Vuteks Sloga
Gorica10:0Zagorec
Slavonac4:6Buje
Dinamo Predavac1:3Kurilovec
Primorac Biograd1:3BSK Bijelo Brdo
Nehaj0:2Karlovac
Mladost Kloštar Podravski1:4Sloga (NG)

Izdvojeno