HT Prva liga, 6. kolo, 24.08.2019, 19:00 h, Gradski stadion u Koprivnici
Suci: Ivan Vučković (Zagreb), Jerko Crnčić (Vrbovec), Luka Pušić (Zagreb)
Marko Stolnik 72'
Varaždin

Varaždin s igračem manje izvukao bod na gostovanju u Koprivnici

Branimir Korać • subota, 24.08.2019.

Iako je od 54. minute imao igrača manje, Varaždin je izvukao bod na gostovanju u Koprivnici. Slaven Belupo imao je vodstvo do zadnjih 20 minuta, no gosti su se ipak vratili u utakmicu...

Matej Senić
61'
7
Dejan Glavica
67'
15
Karlo Sambolec
90'
Borimir Perković

Slaven Belupo još jednom je razočarao svoje navijače, nije uspio doći do pobjede protiv Varaždina iako je imao i igrača više i vodstvo. Pa čak i nakon što je Varaždin izjednačio, bilo je sasvim dovoljno vremena da Slaven ode do pobjede, no nije uspio doći do gola.

U slabom prvom poluvremenu bilo je prilika na kapaljku, praktički tek jedna vrijedna spomena i to ona domaćina u sudačkoj nadoknadi kada je Puclin iz dobre pozicije pucao loše.

U 54. minuti gosti su ostali s igračem manje. Vladan Adžić zaradio je drugi žuti karton i gosti su u nastavku susreta bili hendikepirani.

Samo tri minute kasnije domaćin kapitalizira brojčanu prednost, Bogojević je krasno prošao desnom stranom i ubacio prema Puclinu koji ostavlja loptu za Ejupija, a on rutinski zabija.

Iako su bili s igračem manje, gosti nisu posustajali i došli su do poravnanja. Nakon ubačaja iz kuta, najviši u skoku bio je Senić, na loptu prema gol liniji išli su Zirdum i Stolnik, a Stolnik je bio brži i iz blizine je zabio za 1:1.

Bilo je to u 72. minuti i ostalo je dovoljno vremena Slavenu za poravnanje. Međutim osim jednog pokušaja debitanta Alideme, Koprivničanci nisu ništa napravili.

Atalanta - La Dea u usponu

Nogometaši Dinama kreću u novu avanturu u Ligi prvaka. Prvi protivnik je Atalanta, debitant u Ligi prvaka, ali vrlo opasna momčad koja nije...