Bivši napadač Hajduka i dalje trpa u Mađarskoj, igrao i Hodžić

Petar Jenjić • nedjelja, 25.08.2019.

Marko Futacs ponovno je bio strijelac za MOL Fehervar u pobjedi na gostovanju kod Paksa, u sklopu 4. kola mađarskog prvenstva...

U tijeku je četvrto kolo mađarskog prvenstva, a na stopostotnom učinku ostao je MOL Fehervar koji je slavio na gostovanju kod Paksa s 2:0 tako mu nanio drugi poraz sezone.

Uz Fehervar, jedino Mezokovesd ima četiri pobjede, dok ostale momčadi ili zaostaju ili imaju barem jednu utakmicu manje.

Prvi pogodak na susretu postigao je bivši napadač Hajduka Marko Futacs koji se upisao u strijelce u 24. minuti. Bio je to njegov peti pogodak sezone i trenutno je prvi strijelac prvenstva.

Konačan rezultat postavio je Ivan Petryak nakon nešto više od sat vremena igre. U redovima gostiju igrao je i Armin Hodžić koji je zamijenjen u 78. minuti, dok je Futacs igrao do 87.