Newcastle neočekivano šokirao Spurse i uzeo sva tri boda

Branimir Korać • nedjelja, 25.08.2019.

Iznenađenje u nedjeljnom programu Premiershipa. Tottenham je ugostio Newcastle, momčad koja nakon dva kola nije imala niti bod, ali ovdje je stigao do prvih bodova slaveći 1:0.

Newcastle je kreirao najveće iznenađenje možda i vikenda pobjedom u gostima kod Tottenhama 1:0. Spursi kao da su olako shvatili nedjeljnog protivnika, imali jesu veliku inicijativu, ali nisu mogli do pogotka.

Posebno je to bilo vidljivo u prvom poluvremenu gdje je Tottenham imao ogroman posjed lopte u svojim nogama, ali je gubio 1:0.

Gosti su već nakon 15 minuta igre ostali bez važnog aduta Saint-Maximina koji je zbog ozljede napustio travnjak, a zamijenio ga je Christian Atsu te je upravo Atsu asistirao Joelintonu za jedini pogodak.

Dogodilo se to u 27. minuti, obrana Tottenhama zaboravila je na jedinog čovjeka kojeg je trebala zaustaviti i lopta je završila u mreži.

U nastavku susreta domaćin je očajnički pokušavao doći do poravnanja, ali Kane, Moura i društvo pošteno su se ispromašivali.

Atalanta - La Dea u usponu

Nogometaši Dinama kreću u novu avanturu u Ligi prvaka. Prvi protivnik je Atalanta, debitant u Ligi prvaka, ali vrlo opasna momčad koja nije...