Bundesliga, 2. kolo, 25.08.2019, 18:00 h
Hertha Berlin 0:3 Wolfsburg
Wolfsburg

Brekalo sjajno dovršio posao u Berlinu golom i asistencijom

Mihaela Bradovski • nedjelja, 25.08.2019.

Wolfsburg je odnio pobjedu s gostovanja kod Herthe 3:0, a Josip Brekalo još jednom je istaknuo kandidaturu za mjesto u prvih 11...

Wolfsburg je sjajno krenuo u novu sezonu, a Josip Brekalo tjera trenera da još jednom razmisli uoči sljedećeg kola je li mu mjesto na klupi.

U drugom kolu Wolfsburg je gostovao kod Herthe i odnio pobjedu 3:0, a Brekalo je u igru ušao u 77. minuti i na najbolji mogući način iskoristio malu minutažu.

Wolfsburg je inače poveo već u devetoj minuti pogotkom Wouta Weghorsta koji je realizirao kazneni udarac i tako rano bacio Herthu u zaostatak.

13 minuta prije kraja Brekalo ulazi u igru i u 82. minuti zabija za 2:0. Dobio je loptu na lijevoj strani, ušao u sredinu i sa 16 metara opalio nisko te pogodio za povećanje prednosti.

Na ulasku u sudačku nadoknadu ovaj put primio je loptu na desnom krilu, odlično uočio na drugoj strani Roussillona koji je zabio za konačnih 3:0.

Atalanta - La Dea u usponu

Nogometaši Dinama kreću u novu avanturu u Ligi prvaka. Prvi protivnik je Atalanta, debitant u Ligi prvaka, ali vrlo opasna momčad koja nije...