Halilović: "Prebrzo smo primili pogodak, a na kraju je nedostajalo i snage"

Jan Šneler • četvrtak, 29.08.2019.

Strijelac jedinog pogotka Rijeke u Belgiji i jedan od danas najaktivnijih u riječkoj momčadi Tibor Halilović potvrdio je kako je najveći problem Rijeke bila dekoncentracija nakon postignutog pogotka...

Tibor Halilović igrao je sve do 77. minute kada ga je zamijenio Alexander Gorgon. Halilović se dosta trudio u susretu Rijeke i Genta (1:1), pokušavao iz distance pogoditi kao u Belgiji, ali danas nije išlo. Kako njemu tako i njegovi suigračima. Gent je zasluženo remizirao i ako pogledamo svih 180 minuta, Belgijci su daleko više pokazali od Rijeke.

"Očekivali smo ovakvu utakmicu. Nažalost prebrzo smo primili pogodak. Pokušali smo, ali ipak kvalitetnija momčad prolazi dalje. Dobro organiziraju napade, teško se bilo grupirati. Dali smo sve od sebe u ovom trenutku, a na kraju je nedostajalo snage i kvalitete", rekao je Halilović.

Rijeka je završila još jednu europsku jesen i sada predstoje domaća natjecanja. Sljedeće sezone dva hrvatska kluba borit će se za mjesto u Ligi prvaka, a to je jasan znak Rijeci, Hajduku ili Osijeku da moraju značajno dignuti razinu svoje igre i kvalitetu kadra.

"Moramo se okrenuti HNL-u da dođemo barem do ovoga, ako ne i korak dalje", dodao je veznjak Rijeke.