Dubrava 2:2 Dugopolje
Dugopolje

Dubrava ispustila dva gola prednosti protiv Dugopolja

Mihaela Bradovski • petak, 30.08.2019.

U prvom susretu trećeg kola Druge HNL Dubrava je ugostila Dugopolje, a susret je okončan bez pobjednika iako je domaćin na poluvrijeme odnio 2:0 prednost...

Niti iz trećeg pokušaja Dubrava nije uspjela doći do prve pobjede u Drugoj HNL. Ovaj put barem je uzela bod i "upisala" se u novom prvenstvu.

Kao domaćin u Sesvetama Dubrava je bila na najboljem putu da dođe do sva tri boda, međutim u drugom poluvremenu ipak nije izdržala i upisala je poraz.

Za samo 20 minuta domaćin je vodio 2:0. Oba pogotka pala su iz kaznenog udarca, prvog je već u drugoj minuti realizirao Dragan Juranović, a drugi u 20. minuti Muhamed Alghoul.

U drugom dijelu Dugopolje se budi. Prvo je u 53. minuti Ivan Markota smanjio, a u 72. minuti Marko Jurić postavio je konačnih 2:2.

Inače, domaćin je od 62. minute igrao bez isključenog Mateja Glasnovića.

Atalanta - La Dea u usponu

Nogometaši Dinama kreću u novu avanturu u Ligi prvaka. Prvi protivnik je Atalanta, debitant u Ligi prvaka, ali vrlo opasna momčad koja nije...