U Flensburgu bijesni nakon prvog remija: "Zadnji sedmerac sigurno nije bio"

Mihaela Bradovski • srijeda, 04.09.2019.

25 utakmica prošle sezone trebalo je da netko Flensburga ostavi bez pobjede prošle sezone u njemačkom prvenstvu. Ove sezone već u trećem kolu Wetzlar je remizirao 27:27...

Prva utakmica Flensburga bez pobjede u novoj sezoni nije mogla proći bez repova. Wetzlar je na svom parketu izvukao remi 27:27, a iz Flensburga su bili jako ljuti na suđenje u zuavršnici susreta. Naime u zadnjih 40 sekundi domaćin je zaradio dva sedmerca, zadnji na isteku vremena i vratio se iz minusa od dva gola.

"Da nije bilo dvije čudne odluke na kraju oba poluvremena protiv nas, sada ne bi imali što analizirati. Borili smo se, ali nismo nagrađeni. Treba nam video analiza, definitivno", ljut je bio menadžer Flensburga Dierk Schmäschke.

Schmäschke je bio ljut zbog jedne odluke s kraja prvog i jedne s kraja drugog dijela. Na kraju prvog poluvremena nije dosuđen prekršaj nad Lasseom Svanom i odmah je Maximilian Holst zabio za 14:11 dok je na kraju dosuđen sedmerac zbog bloka iz prostora što je u najmanju ruku upitno.

"Zadnji sedmerac sigurno nije bio, blok je bio definitivno ispred crte od šest metara", slaže se i trener Flensburga Maik Machulla, a iz kluba su zatražili dodatnu analizu i zaštitu.