Hajduk u prijateljskom susretu svladao OSK Otok, zabio i Jakoliš

Mihaela Bradovski • četvrtak, 05.09.2019.

Hajduk je u reprezentativnoj stanci gostovao u Otoku kod domaćeg OSK-a te u sklopu obilježavanja 50 godina osnutka kluba svladao domaćina s 5:0...

Reprezentativna stanka iskorištena je kako bi Hajduk uveličao proslavu 50. godišnjice osnutka OSK Otoka, a u tome je sudjelovao svladavši domaćina s 5:0.

Rezultat je u takvim revijama uvijek u drugom planu, a trener Damir Burić pružio je priliku uglavnom onima koji su manje igrali.Ostali Hajdukovi prvotimci predvođeni povratnikom Filipom Bradarićem s tribina su pratili ovaj dvoboj.

OSK je izdržao bez primljenog gola osam minuta, a onda je Ivan Delić pogodio za vodstvo Hajduka. Do kraja prvog dijela zabijali su još i Jakoliš i Kalik.

U drugom poluvremenu Hajduk je postigao još dva pogotka i to preko Skorupa i Kalika za konačnih 5:0.

Nakon ovog nastavljaju se pripreme za novi veliki dvoboj, ovaj put u gostima kod Rijeke.

Hajduk: Ljubić (od 46. Blažević), Bašić (od 56. Ševelj), Dellova, Svatok (od 46. Batarelo), Beširović, Kalik, Jradi (od 46. Skorup), Tahiraj, Eduok (od 46. Relota), Jakoliš, Delić.