Tenis

Jana Fett novom pobjedom do glavnog ždrijeba u Nanchangu

Petar Jenjić • nedjelja, 08.09.2019.

Jana Fett izborila je glavni ždrijeb WTA turnira u Nanchangu nakon što je porazila Aldilu Sutjiadi u dva seta...

Novu, drugu pobjedu u dva seta upisala je Jana Fett koja je izborila glavni ždrijeb WTA turnira u kineskom Nanchangu.

Hrvatska tenisačica danas je bila bolja od Aldile Sutjiadi iz Indonezije sa 6:2, 6:4 nakon sat i 22 minute igre u prvom međusobnom dvoboju.

Fett je na početku meča povela s 2:0, a njena je protivnica uspjela uzvratiti na isti način. Međutim, hrvatska je tenisačica dobila sljedeća četiri gema za prvi set.

U drugom je bolje igrala Sutjiadi koja je napravila dva breaka i povela s 4:0, međutim, tu je i stala. Fett je povezala šest gemova zaredom i stigla do pobjede.