Tenis

Matej Šabanov bez šanse protiv Čileanca u Banja Luci

Petar Jenjić • srijeda, 11.09.2019.

Matej Šabanov nije imao previše šanse u drugom kolu Challengera u Banja Luci, bolji je od njega bio Čileanac Alejandro Tabilo...

Nakon pobjede protiv Nina Serdarušića, Matej Šabanov nije uspio pobijediti još jednog puno bolje plasiranog tenisača.

Danas ga je porazio Čileanac Alejandro Tabilo koji je slavio sa 6:2, 6:0 nakon samo 53 minute igre, u prvom međusobnom meču.

Na početku meča Šabanov nije iskoristio dvije break lopte, a nakon toga više nije uspio doći do nove.

U prvom setu Tabilo je napravio dva breaka, a u drugom je u tri navrata oduzeo servis hrvatskom tenisaču koji je tako zaključio nastup na turniru.