Porazi za Tudora i Jurića: Juventus se mučio s Veronom, Brescia slavila u Udinama

Mihaela Bradovski • subota, 21.09.2019.

U četvrtom kolu talijanske Serie A hrvatski treneri nisu bili uspješni. Igor Tudor s Udineseom je poražen od Brescije, a Ivan Jurić s Veronom od Juventusa...

Ivan Jurić može biti zadovoljan igrom svoje momčadi u zadnja dva kola protiv Milana i Juventusa, ali ne može biti zadovoljna bodovnim ulovom. Verona je izgubila oba sureta, 1:0 od Milana i 2:1 od Juventusa, ali unatoč činjenici da je odigrala dobro u oba susreta.

U Torinu je Verona prva stigla do pogotka, no nije izdržala. U 20. minuti imala je kazneni udarac, no Di Carmine pogađa vratnicu, lopta se odbija do Lazovića, ali on trese gredu.

Lopta je nakon toga otišla na bok pa je vraćena na 18 metara gdje je prima Miguel Veloso i fantastičnim udarcem pogađa rašlje.

Juventus se vratio deset minuta kasnije kada je Ronaldo proigrao Aarona Ramseyja, a on je poentirao za 1:1.

Odmah na početku drugog dijela domaćin zarađuje kazneni udarac kojeg Ronaldo pretvara u pogodak.

Inače, na klupi Juventusa svih 90 minuta proveo je i Mario Mandžukić koji iščekuje transfer.

Poražen je i Igor Tudor koji je s Udineseom ugostio Bresciju, očekivao pobjedu, ali ubilježio poraz 1:0. Romulo je u skromnom susretu zabio za pobjedu početkom drugog dijela.