Buje 0:11 Rijeka
Rijeka

Dominantna Rijeka bez imalo milosti protiv četvrtoligaša

Petar Jenjić • utorak, 01.10.2019.

Četvrtoligaš Buje nije bio previsoka prepreka za Rijeku koja je utrpala čak 11 golova i izborila osminu finala Kupa...

Nogometaši Rijeke nisu imali nikakvih problema na gostovanju kod četvrtoligaša Buje u šesnaestini finala Kupa Hrvatske. Hrvatski prvoligaš potpuno je pregazio protivnika i utrpao čak 11 golova, u debiju trenera Simona Rožmana.

U četvrtoj minuti Riječani su poveli lijepim golom Roberta Murića s ruba kaznenog prostora. U desetoj minuti strijelac je ubacio, a glavom poentirao Antonio Čolak.

Čolak je bio strijelac i sedam minuta kasnije, a ponovno je bio najviši u skoku nakon ubacivanja. U 25. minuti ponovno je Murić bio asistent, ubacio je iz kornera, a poentirao Roberto Punčec.

Nakon pola sata igre peti je pogodak gostujuće momčad postigao Domagoj Pavičić, nakon što je domaći vratar loše reagirao na udarac.

Tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme, a u nastavku Rijeka nastavlja zabijati. U 55. minuti svoj novi pogodak zabio je Punčec. U 67. minuti u strijelce se upisao Petar Mamić, na asistenciju Fernandesa, da bi za 8:0 zabio Stjepan Lončar sedam minuta kasnije.

Deveti pogodak stigao je u 80. minuti, a na asistenciju Mamića zabio je Matej Vuk. Okrugli deseti stigao je ubrzo, a pogodio je Murić, da bi konačan rezultat postavio Hrvoje Smolčić.