Mladi Dinamovci dva puta se vraćali iz zaostatka i uzeli bod Manchester Cityju

Petar Jenjić • utorak, 01.10.2019.

U Juniorskoj Ligi prvaka do boda je stigao Dinamo koji je gostovao kod Manchester Cityja. Momčad koju vodi Igor Jovičević odigrala je 2:2 nakon što se dva puta vraćala iz zaostatka...

Mladi nogometaši Dinama gostovali su kod Manchester Cityja, odigrali 2:2 i ponovno pokazali da se mogu nositi s najbojima. Junak susreta bio je Leon Šipoš koji je postigao oba pogotka zagrebačke momčadi koja se dva puta nalazila u zaostatku.

Domaćin je krenuo nešto jače od Dinama koji je imao problema. Veliki pritisak isplatio se Cityju u 18. minuti kada je pogodio Tommy Doyle za zasluženo vodstvo.

Međutim, nije se dugo trebalo čekati na odgovor zagrebačke momčadi. Igrala se 27. minuti, a pogodio je Leon Šipoš nakon što se našao sam pred protivničkim vratarom.

Kroz cijelo prvo poluvrijeme Manchester je imao dominaciju, no Dinamo je ipak stigao do gola, iz jedine prave šanse.

I onda u posljednjim sekundama prvog poluvremena domaćin se vraća u vodstvo, ovoga puta strijelac je bio Adrian Bernabe.

Domaćin je igrao jako dobro i u nastavku susreta te redovito prijetio prema golu Josipovića, međutim, kako je vrijeme odmicalo, Dinamo je igrao sve bolje.

Nagrada za to stigla je u 80. minuti, a ponovno je pogodio Leon Šipoš.